Teamleader - vedúci oddelenia množenia rastlín

Microflor SK s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lopašov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do slovenského tímu Microflor hľadáme Teamleadra / Vedúceho tímu

Aká bude Vaša pracovná náplň?
Každodenná podpora a spolupráca s manažérom výroby pri riadení zamestnancov cca 100 zamestnancov vo výrobe. Podpora svojho tímu a organizovanie práce, zabezpečenie kvalitatívnych požiaviek vo výrobe. Registrácia pracovných výsledkov svojho oddelenia na konci zmeny.
Budete podporovať, pomáhať a rozvíjať pracovné zručnosti vašich kolegov, nových zamestnancov a to hlavne prostredníctvom vzdelávacích programov a individuálnych školení. Pravidelne sa budete zúčastňovať na kontrole a hodnotení výkonnosti zamestnancov Vášho tímu.

Aká bude Vaša odmena?
Mzda bude závisieť od Vašich skúseností a vzdelania, min. 1 000 Euro mesačne. Záleží nám na zvyšovaní kvalifikácie našich zamestnancov, budete sa môcť zúčastňovať rôznych školení. Spoločnosť dbá na rovnováhu osobného a pracovného života, usporadúva rôzne mimopracovné akcie počas celého roka pre zamestnancov, často aj pre rodinných príslušníkov.

Informácie o výberovom konaní

Ako bude prebiehať výberové konanie?
Prosíme o zaslanie vášho CV, ak nás Vaše CV zaujme, najprv si s Vami zatelefonujeme, potom Vás pozveme na osobné stretnutie priamo do výrobného závodu s produkčným manažérom. Následne Vás poprosíme o vyplnenie osobnostných testov a na záver sa stretnete s výkonným manažérom. Vopred prosíme o pochopenie, že sa ozveme iba kandidátom, ktorí nás zaujmú svojim CV, motivačný list je plus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ste práve Vy náš ideálny kandidát / kandidátka?
Náš ideálny kandidát / kandidátka má skúsenosti s riadením tímu, Je skvelý tímový hráč s pozitívnym prístupom, schopný riadiť tím, rýchlo sa učiaci a ochotný rásť vo svojej kariére.

Spoločnosť Microflor SK v Dolnom Lopašove pri Piešťanoch sa zaoberá rozmnožovaním orchideí v laboratórnych podmienkach. Patrí do skupiny Flore v Belgicku, ktorá je expertom vo výskume a pestovaní orchideí a ďalších rastlín už viac ako 30 rokov. Všetky aktivity skupiny sa vyznačujú vysokým rešpektom voči zamestnancom, životnému prostrediu a obchodným partnerom. Všetko čo robíme; robíme s láskou a rešpektom.

Kľúčovými hodnotami skupiny Microflor sú spolupráca, inovácia, ambícia a integrita.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3985982  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac