Logo MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

IT konzultant

MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacMzda sa odvíja od pracovných skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- on site riešenie prevádzkových problémov podporovaných používateľov a aplikácií,
- priebežná starostlivosť o klientsku platformu,
- technická podpora koncových používateľov,
- periodické školenia koncových používateľov,
- testovanie aplikácií po zmenách,
- riešenie incidentov v aplikáciách.

- možnosť práce z homeoffice,
- Multisport Karta
- teambuildingy
- raz ročne preventívna prehliadka u očného lekára
- odmena za odporúčanie nového kolegu - referral program
- deň pracovného voľna pri životnej udalosti
- špecifické pracovné prostriedky, v prípade ak ich zamestnanec potrebuje zo zdravotných dôvodov

Pracovnú pozíciu je možné vykonávať čiastočne z homeoffice po skúšobnej dobe.
Prácu je možné vykonávať len na trvalý pracovný pomer.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SQL - Základy
XML - Základy
PostgreSQL - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- profesionálny prístup
- ochota učiť sa nové veci

Tvoríme inovatívne technologické riešenia

Už je to 30 rokov, čo sa naša rodinná firma rozrástla na spoločnosť s veľkosťou do 100 zamestnancov v troch pobočkách naprieč Slovenskom.
Dlhoročné skúsenosti z oblasti navrhovania, realizácie a údržby softvérových a hardvérových riešení nás radia medzi renomovaných dodávateľov špičkových služieb z oblasti IT pre verejný a súkromný sektor.
Dnes povestné žezlo postupne preberá druhá generácia – obaja synovia zakladateľa spoločnosti. To nám umožňuje naďalej stavať na dlhodobých férových vzťahoch, ale aj prinášať nové perspektívy do nášho podnikania.
Priestor pre profesionálne uplatnenie ako aj zmysluplnú sebarealizáciu u nás nájdu rôzni IT špecialisti aj vďaka silným partnerstvám s hráčmi technologického sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Mlákayová
Tel.: +421905794985
E-mail: poslať životopis
ID: 4838136  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac