Logo MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Analytik junior

MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacMzda sa odvíja od pracovných skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša pracovná agenda bude spočívať v aktívnej komunikácii s vývojárskym tímom, poskytovateľmi a konzumentami analytických údajov. Budete hľadať spôsoby optimalizácie implementácie alebo modifikácie požiadaviek s cieľom zachovať maximum funkcionality a snahu minimalizovať pracnosť riešenia elimináciou nepotrebných častí alebo častí bez pridanej hodnoty pre používateľa. Medzi Vaše zaujímavé každodenné činnosti bude patriť napríklad identifikovanie rizík a návrh spôsobov ich eliminácie, aktívna účasť na odstránení následkov v prípade, že riziko nastalo. Taktiež revízia a analýza špecifikácie systému a poskytovanie súčinnosti pre vývojárov pri implementácii softvéru podľa požiadaviek. Súčasťou pracovnej náplne sú aj administratívne a dokumentačné práce súvisiace so správou riešení aj neštandardných situácií, ako aj posudzovanie, pripomienkovanie a testovanie projektových výstupov.

o Priateľská a otvorená firemná kultúra a príjemné kancelárske prostredie
o Mladý a dynamický kolektív
o Vzdelávanie (aktuálne a kvalitné certifikované školenia)
o Možnosť kariérneho rastu a priestor na sebarealizáciu a nápady
o Kurz anglického jazyka v rozsahu 2 hodiny týždenne
o Príležitosť učiť sa od vysoko kvalifikovaných kolegov, ktorí vždy radi pomôžu
o Možnosť podieľať sa na smerovaní spoločnosti a pracovať na zaujímavých projektoch
o Neobmedzený pitný režim, výborná káva a čaj, coca cola (aj zero), firemné raňajky raz do mesiaca v našej plne vybavenej kuchyni
o Možnosť zúčastniť sa vďaka firme na rôznych kultúrnych podujatiach, na ktorých sme partnerom
o Šport, wellness a letné kúpalisko vrámci Multisport karty, na ktorú zamestnávateľ každý mesiac prispeje
o Firemné teambuldingy
o Možnosť čiastočne pracovať homeoffice podľa dohody s team leaderom
o Parkovanie v areáli zdarma aj pre súkromné vozidlá (len v BA)
o Osobný benefit – 1 deň dovolenky navyše pri životnej udalosti (nástup dieťaťa na povinnú školskú dochádzku, uzavretie manželstva)
o Raz do roka preventívne očné vyšetrenie v mieste príslušnej pobočky zamestnávateľa – hradené zamestnávateľom
o Špecifické pracovné prostriedky, v prípade ak ich zamestnanec potrebuje zo zdravotných dôvodov na základe návrhu nadriadeného
o Odmena za odporúčanie nového kolegu – referral program

Juniorská pozícia je vhodná aj pre absolventa, prípadne pre študenta posledného ročníka VŠ.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Business Process Model and Notation - BPMN - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
Agilný vývoj SW - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické a logické myslenie

Tvoríme inovatívne technologické riešenia

Už je to 30 rokov, čo sa naša rodinná firma rozrástla na spoločnosť s veľkosťou do 100 zamestnancov v troch pobočkách naprieč Slovenskom.
Dlhoročné skúsenosti z oblasti navrhovania, realizácie a údržby softvérových a hardvérových riešení nás radia medzi renomovaných dodávateľov špičkových služieb z oblasti IT pre verejný a súkromný sektor.
Dnes povestné žezlo postupne preberá druhá generácia – obaja synovia zakladateľa spoločnosti. To nám umožňuje naďalej stavať na dlhodobých férových vzťahoch, ale aj prinášať nové perspektívy do nášho podnikania.
Priestor pre profesionálne uplatnenie ako aj zmysluplnú sebarealizáciu u nás nájdu rôzni IT špecialisti aj vďaka silným partnerstvám s hráčmi technologického sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Mlákayová
Tel.: +421905794985
E-mail: poslať životopis
ID: 4819986  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac