Senior sales manager

MICROCOMP - Computersystém s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ podiel zo zisku po naplnení cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne získanie nových zákazníkov, identifikácia obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov
- riešenie obchodných prípadov, vypracovávanie cenových ponúk, objednávok
- komunikácia so zákazníkmi - kontakt: osobný, telefonický, e-mail,
- upevňovanie obchodných vzťahov, pozície firmy na trhu - podpora predaja

notebook, mobilný telefón, teambuildingy, firemné raňajky, MultiSport karty, práca v stabilnej spoločnosti, práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

nevyhnutná min. 3-ročná prax, predajné a komunikačné schopnosti, skúsený vodič podmienkou, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť

Tvoríme inovatívne technologické riešenia

Už je to 30 rokov, čo sa naša rodinná firma rozrástla na spoločnosť s veľkosťou do 100 zamestnancov v troch pobočkách naprieč Slovenskom.
Dlhoročné skúsenosti z oblasti navrhovania, realizácie a údržby softvérových a hardvérových riešení nás radia medzi renomovaných dodávateľov špičkových služieb z oblasti IT pre verejný a súkromný sektor.
Dnes povestné žezlo postupne preberá druhá generácia – obaja synovia zakladateľa spoločnosti. To nám umožňuje naďalej stavať na dlhodobých férových vzťahoch, ale aj prinášať nové perspektívy do nášho podnikania.
Priestor pre profesionálne uplatnenie ako aj zmysluplnú sebarealizáciu u nás nájdu rôzni IT špecialisti aj vďaka silným partnerstvám s hráčmi technologického sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3350670  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac