Barman/Barmanka, Čašník/Čašníčka

Michigan s.r.o.

Miesto práce
Maxima Gorkého, Michalovce
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
700 - 800 EUR/mesiac700 plus sprepitné (150 EUR - 250 EUR mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v štýlovom a úspešnom bare v Michalovciach. Jedná sa o prevádzku s kapacitou 68 miest plus terasa v letnej sezóne. Názov prevádzky: Archa Michalovce
Náplň práce : práca za barom, obsluha hostí na profesionálnej úrovni, príprava kávy, príprava miešaných nápojov, udržiavanie prevádzky v čistote a poriadku v súlade s hygienickými štandardmi, zodpovednosť za pokladničnú uzávierku prevádzky, vykonávanie pravidelných inventúr, zodpovednosť za zverené hodnoty. Práca je na zmeny. Ranná je od 7.30 do 16:30 a poobedňajšia je od 16.00 do záverečnej. Každý zamestnanec ma mix ranných a poobedňajších zmien.

- nadštandardné platové ohodnotenie
- mesačné odmeny (podľa výkonu práce)
- možnosť kariérneho postupu
- školenia a iné vzdelávacie programy
- 5 dňový pracovný týždeň, 8,5 hodín denne.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila posielajte nám Vaše životopisy na nižšie uvedený mail.
U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zahraničná prax vítaná
Dobrý prehľad v gastronomickom odvetví
Barmanský kurz výhodou
Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť

• príjemný vzhľad
• príjemné a priateľské vystupovanie
• komunikatívnosť
• serióznosť a lojalita
• dochvíľnosť
• zodpovednosť
• pracovitosť

Reštauráciu Šafrán planujeme otvoriť začiatkom Apríla 2024. Jedná sa o modermú a úplne novú prevádzku v obci Zalužice, vzdialenej od Michaloviec len 4km (od centra len 6 minút). Reštaurácia Šafrán má kapacitu 50 miest plus sezónna terasa 20 miest. Reštaurácia má súkromne parkovisko. V pracovné dni bude v ponuke denné menu ktoré bude zahŕňať aj nízkokalorické jedlá so zameraním na zdravú stravu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3746512  Dátum zverejnenia: 23.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 800 EUR/mesiac700 plus sprepitné (150 EUR - 250 EUR mesačne)