Kontrolór kvality

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 720 EUR/mesiac+ 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výstupná kontrola tovaru,
- plánovanie a sledovanie kvality výrobkov a procesov,
- poradenstvo pre produkciu pri kvalitatívnych problémoch,
- obsluha 3D meracieho zariadenia,
- vzorkovanie, meracie a materiálové správy,
- vypracovávanie a aktualizácia pracovných a kontrolných postupov,
- analýza chýb,
- pozastavovanie a uvoľňovanie nezhodných výrobkov,
- presadzovanie a vykonávanie podnikovej politiky kvality (ISO9001:2015,.

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných ukchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- práca v trojzmennej prevádzke,
- pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa,
- znalosti v odbore kvality,
- skúsenosti z oblasti elektrotechniky vítané,
- ochota pracovať v tíme.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3980636  Dátum zverejnenia: 7.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac