Senior nákupca

MICHATEK, k.s.

Miesto práce
Priemyselný park 1, Michalovce
Termín nástupu
1.11.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa nákupných dát v systéme INFOR – LN – ich neustála optimalizácia za účelom dosiahnutia úspor
- hľadanie možných úspor pri súčasných dodávateľoch direct materiálu a služieb
- príprava výberových konaných a tendrov pre direct, indirect materiály
- príprava a uzatváranie zmlúv s dodávateľmi, samostatné vedenie obchodných jednaní o dodacích podmienkach a cenách
- pravidelné návštevy u dodávateľov (EU) za účelom sourcingu a auditov u nových aj súčasných dodávateľov
- výber dodávateľov za účasti R&D oddelenia pri nových projektoch
- zodpovednosť za ročné hodnotenie dodávateľov
- zodpovednosť za procesy ROHS, REACH
- support oddelenia DISPO pri opakovaných problémoch s dodávkami materiálu
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci firmy
- spolupodielanie sa na tvorbe a plnení stratégie nákupu spoločnosti
- mesačný reporting managerovi oddelenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000,- € brutto / v závislosti od pracovných skúseností + 20% prémie

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- zabezpečený adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie,
- moderné fitness centrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti "Poslať spoločnosti životopis".
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax a skúsenosti v nákupe min. 3roky,
- vysokoškolské technické, alebo ekonomické vzdelanie
- skúseností s technickým nákupom, znalosť čítania technických výkresov výhodou
- vedomosti z obslasti nákupu hutných materiálov, elektrotechnických komponentov, služieb a technológií
- prax s auditovaním dodávateľov a samostaným vedením obchodných rokovaní
- ochota cestovať v rámci EU
- plynulá znalosť anglického jazyka- vedenie obchodných rokovaní + nemecký jazyk- veľká výhoda
- vodičský preukaz- aktívny vodič
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť

Michatek, k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníka.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Maľarová
Tel.: +421566819111
E-mail: poslať životopis
ID: 3743699   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000,- € brutto / v závislosti od pracovných skúseností + 20% prémie