Inžinier zvárania

GRONBACH k.s.

Miesto práce
MICHATEK k.s., Priemyselný park, Michalovce
Termín nástupu
11/2019
1 000 - 2 000 EUR/mesiacod 1000,- € brutto / v závislosti od pracovných skúseností + 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh, vypracovanie a schvaľovanie výrobného postupu zvárania pre oddelenie zvárania
- zavádzanie nových výrobkov na oddelenie zvárania v súlade s požadovanými normami
- zabezpečiť návrh a výrobu, prevádzkyschopnosť nových prípravkov a nástrojov, zaistenie ich nábehu do výroby
- zavádzanie nových technológií do výroby
- preskúmanie požiadaviek a technické posúdenie návrhu zákazníka
- vypracovanie technologických postupov a pracovných inštrukcií
- programovanie zváracieho robota
- spracovanie výkresovej dokumentácie a reportov
- špecifikácia materiálov
- tvorba časových štúdií
- kontrola postupov zvárania a kvalifikácie zváračov
- skúšky zvarov podľa technických noriem
- koordinácia na schvaľovaní WPQR
- vytváranie a podpisovanie WPS
- účasť na auditoch
- kontrola zvárania, odborný dohľad, optimalizácia a udržiavanie pracovných postupov
- koordinácia pracovníkov vo výrobe
- dodržiavanie zásad BOZP, OOPP a PO

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- práca v kvalifikovanom tíme
- adekvátne platové ohodnotenie
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme LEN vhodných kandidátov.
Na ostatné žiadosti z kapacitných dôvodov neodpovedáme.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax vo výrobnej spoločnosti
- výborná znalosť technológie výroby a technickej dokumentácie
- certifikát medzinárodného zváracieho inžiniera (technológa, špecialistu) je podmienkou
- skúsenosť s robotickým zváraním – je veľkou výhodou
- skúsenosť s laserovým zváraním – je veľkou výhodou
- znalosť noriem ISO/TS 16949, ISO 14001
- znalosť normy EN 15085 -2, ISO 3834-2

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3730547  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacod 1000,- € brutto / v závislosti od pracovných skúseností + 20% prémie