Konštruktér

GRONBACH k.s.

Miesto práce
Priemyselný park, Michalovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac+ 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukčné práce, spojené s vývojom nových alebo zmenou existujúcich dielov, montážnych zostáv, prípravkov a nástrojov v rámci vývoja projektov alebo pre iné potreby,
- odborná, technická, termínová a organizačná starostlivosť o projekty, ako nástroje, upínacie zariadenia, pracovné prostriedky, alebo projekty týkajúce sa vývoja výrobkov,
- spracovanie kmeňových dát, vypracovávanie štúdií zhotoviteľnosti, príprava podkladov, stanovovanie výrobných procesov,
- vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov,
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov, starostlivosť o presadzovanie nových produktov do výroby,
- rozpracovanie vývojových a výrobných procesov vhodných pre sériovú výrobu dielov a výrobkov,
- príprava a vypracovávanie kalkulácií nákladov pre výrobky, nástroje, zariadenia a iné vybavenie,
- náležité, kvalitné a odborné plnenie všetkých požadovaných činností, ako aj všetkých vedľajších činností podľa pokynov zamestnávateľa,
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov,
- presadzovanie všetkých úloh podľa smerníc a predpisov spoločnosti Gronbach, popr. vedúceho oddelenia,
- uvedomelé a zodpovedné plnenie úloh zamestnávateľa,
- dodržiavanie bezpečnostných, protipožiarnych a vnútropodnikových predpisov,
- plnenie ďalších špecifických úloh a povinností súvisiacich s výkonom práce.

-možnosť práce aj v office v KE cca. 2 dni v týždni, ostatné dni- Michalovce
- zabezpečený adaptačný proces,
- prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- práca v kvalifikovanom tíme,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov,
- moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom,
- letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné

Aktívna znalost cudzieho jazyka nutná, komunikácia so zákazníkmi na dennej báze.
Kontaktujeme len vhodných kandidátov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- niekoľkoročné odborné skúsenosti v technicky náročnom výrobnom prostredí,
- skúsenosti v oblasti konštrukcie (uprednostňujeme oblasť spracovania plechov),
- pragmatický, spôsob vykonávania činnosti a systematické spracovávanie úloh,
- samostatné a zodpovedné vykonávanie zverených úloh.

Spoločnosť Michatek, stála súčasť skupiny Gronbach, zmenila názov a od 5.5.2021 sa volá GRONBACH k.s.
Názov dostala podľa nášho zakladateľa pána Gronbacha. Týmto krokom sa oficiálne aj svojím menom hlásime k našim spoločným hodnotám, histórií a renomé.
GRONBACH k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je výrobcom OEM zariadení pre svetové značky kuchynskej techniky a dodávateľom zostáv a komponentov (mechanických a dekoratívnych) pre širokú škálu kuchynských spotrebičov.
Sledujte nás aj na: https://www.facebook.com/gronbachslovensko.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3640927  Dátum zverejnenia: 10.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac