Správa kmeňových údajov

MICHATEK, k.s.

Miesto práce
Priemyselný park 1, Michalovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min 700,- € + 20% individuálne a 20% výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa kmeňových údajov, zadávanie a ich aktualizácia v XPPS systéme,
- zadávanie a zmeny kusovníkov,
- zadávanie a zmeny pracovných plánov,
- zadávanie pôvodu dielov – nástroje,
- kontrola a spracovanie BDE dát (podnikové dáta),
- spravovanie systémových dát a údajov pre XPPS Systém ako kontaktná osoba,-
- plánovanie výbehu XPPS,
- realizácia školení, ostatné administratívne činnosti,
- zakladanie a úprava dodávateľov v systéme XPPS,
- pomoc pri inventúre skladových zásob,
- správa a administrácia cien v XPPS podľa pokynov strategického nákupu,
- Key User pri zavádzaní nového systému INFOR – LN v rámci kmeňových dát,
- účasť na externých školeniach v AT/DE,
- úzka spolupráca medzi odd. logistiky a výroby ako i s ostatnými oddeleniami
spoločnosti
-kľúčová úloha pri zavedení nového systému INFOR – LN
- Key User pre INFOR – LN v rámci kmeňových dát
- kontrola a testovanie systémových nastavení v INFOR – LN
- spoluzodpovednosť za správnu migráciu kmeňových dát do INFOR – LN
- aktívna účasť na školeniach pre nový systém v AT / DE
- následné školenie a transfer know – how na koncových užívateľov v Michateku
- veľmi úzka spolupráca pri zadávaní a úprave kmeňových dát s R&D a výrobou.

- práca pre medzinárodnú spoločnosť
- možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh
- aktraktívne zmluvné podmienky a práca v kvalifikovanom tíme
spolupracovníkov

Tešíme sa na Vaše žiadosti s profesnými informáciami, s udaním dátumom možného nástupu a Vašou predstavou o plate.

Kontaktujeme len vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonomika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- technické myslenie,
- aktívna znalosť cudzieho jazyka,
- samostatnosť,
- schopnosť prevziať zodpovednosť,
- ochota vzdelávať sa ,
- zber, spracovávanie a zdieľanie informácií,
- schopnosť prijímať zmeny, pružná reakcia,
- analytické myslenie.

Michatek, k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníku.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce
ID: 3326864   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min 700,- € + 20% individuálne a 20% výkonnostné prémie