Obsluha strojného zariadenia

MICHATEK, k.s.

Miesto práce
Priemyselný park 1, Michalovce
Termín nástupu
11/2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojných zariadení (podľa oddelenia),
- montáž výrobkov a komponentov (podľa oddelenia),
- knihovanie (otváranie a uzatváranie) výrobných príkazov,
- realizovanie výroby podľa platnej technickej dokumentácie (výkresy, kusovníky, pracovné návody),
- vykonávanie priebežnej kontroly kvality podľa platných smerníc,
- zodpovednosť za kvalitu práce a dodržanie platných výrobných postupov,
- zodpovednosť za udržiavanie výrobných zariadení v čistom stave a poriadok výrobných priestorov okolo výrobnej linky,
- starostlivosť o pridelené náradie a nástroje,
- vykonávanie plánovanej údržby strojov a zariadení podľa platných plánov údržby,
- účasť na čiastkových a celkových inventúrach,
- práca v 3-zmennej prevádzke.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,44 €/ 1 h + 20% prémie

- perspektívna pracovná pozícia v medzinárodnej spoločnosti,
- zaujímavé mzdové podmienky,
- pestrá ponuka sociálnych výhod a vysoká úroveň
starostlivosti o zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme lne vhodných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- pracovné miesto nie je vhodné pre absolventa,
- vzdelanie a prax v oblasti strojárstva je veľkou výhodou,
- skúsenosti s prácou s ručnými náradním, zváranie,
- dobré manuálne a technické zručnosti,
- čítanie technických výkresov,
- chuť pracovať,
- vzdelanie a prax v oblasti strojárstva je veľkou výhodou.

Michatek, k.s. je etablovaná výrobná strojárska spoločnosť so sídlom v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníka.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Maľarová
Tel.: +421566819111
E-mail: poslať životopis
ID: 1791659   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,44 €/ 1 h + 20% prémie