Konštruktér

MICHATEK, k.s.

Miesto práce
MICHATEK, k.s., Michalovce
Termín nástupu
30.04.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie, dokumentovanie a vyhodnocovanie rôznych testov a skúšok súvisiacich s vývojom nových a zmenou existujúcich strojárskych výrobkov
- aktívne sledovanie procesu projektu podľa termínov a projektových plánov
- kalkulácie produktov, prevádzkových prostriedkov, ich kontrola vzhľadom na zadanie (cena / rozpočet), konštrukcie prípravkov, zariadení pre sériovú výrobu
- realizácia požiadaviek zákazníka
- sústavná optimalizáícia jestvujúcich konštrukcií a výrobných zariadení
- operatívne a samostatné riešenie vzniknutých problémov pri skúškach
- prezentácia a komunikácia výsledkov, aj pred zákazníkmi (i v cudzom jazyku)
- podpora projektového tímu pri vývoji nových produktov (plechové
diely, komplexné montážne zostavy a kompletné prístroje aj s elektrickými riadiacimi jednotkami)
- starostlivosť o vzorkovanie nových dielov

-možnosť práce aj v office v KE ca. 3 dni v týždni, zbytok Michalovce
- zabezpečený adaptačný proces, - možnosť samostatného zodpovedného spracovávania úloh,
- prínos vlastnej tvorivosti a realizácia vlastných nápadov,
- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- práca v kvalifikovanom tíme , - adekvátne platové ohodnotenie, - využívanie rozsiahleho sociálneho programu a benefitov, - moderné fitnescentrum a masáže pre zamestnancov priamo vo firme, - jazykové kurzy a školenia hradené zamestnávateľom, - letný „Family Day“ aj pre rodinných príslušníkov a iné

Informácie o výberovom konaní

Aktívna znalost cudzieho jazyka nutná.

Kontaktujeme LEN vhodných kandidátov.
Na ostatné žiadosti z kapacitných dôvodov neodpovedáme.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické alebo strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

· niekoľkoročné odborné skúsenosti v technicky náročnom výrobnom prostredí
· skúsenosti v oblasti konštrukcie (uprednostňujeme oblasť spracovania plechov)
· pragmatický, spôsob vykonávania činnosti a systematické spracovávanie úloh
· samostatné a zodpovedné vykonávanie zverených úloh

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Spracovávanie plechov a výroba súčiastok a prístrojov, hlavne pre rôzne domáce spotrebiče.

MICHATEK k.s. je etablovaná spoločnosť, sídliaca v Michalovciach.
Je dodávateľom komponentov pre domáce spotrebiče a výrobcom mechanických, dekoratívnych dielov z nerezovej ocele a hliníku.
Okrem toho je producentom komponentov pre elektrické a plynové spotrebiče pre kuchyne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselný park 1
071 01 Michalovce

Kontakt

ID: 1420570   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou