Sales manažér

Michal Greško

Miesto práce
Špitálska 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
22.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
2 000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme dvoch šikovných ľudí do 12 mesačného vzdelávacieho projektu pre obsadenie klúčových manažérskych pozícií.

- Korektné a motivujúce finančné odmeňovanie
- úspešná a dlhodobá kariéra
- obsadenie kľúčových manažérskych pozícií
- absolvovanie inovatívneho vzdelávacieho programu
- podpora od skúsených manažérov v každom kroku programu

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoje CV, a pár viet o vašej motivácii uchádzať sa o kariéru v Metlife.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

vítané skúsenosti s obchodnou činnosťou, alebo vlastným podnikaním
- zameranie na výsledok s postojom lídra
- ambiciózny, otvorený novým výzvam
- flexibilita, ochota učiť sa
- záujem o vzdelávanie v obchodných a manažérskych zručnostiach.
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- orientácia na financie

MetLife úspešne pôsobí na Slovensku od roku 1995. Spoločnosť poskytuje široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia. Spoločnosť sa stala synonymom finančnej istoty a profesionalizmu. MetLife, Inc. je prostredníctvom svojich pridružených spoločností a pobočiek jednou z najväčších životných poisťovní na svete. Bola založená v roku 1868. MetLife je globálnym poskytovateľom životného poistenia, dôchodkového zabezpečenia, poistných produktov pre zamestnancov a správy aktív. Svoje služby poskytuje asi 100 miliónom klientov. MetLife má svoje operácie v takmer 50 krajinách a má vedúce postavenie v Japonsku, Latinskej Amerike, Ázii, Európe a na Strednom východe.

Adresa spoločnosti

Michal Greško - Agentúra MetLife
Špitálska 10
811 08 Bratislava
ID: 3265054   Dátum zverejnenia: 8.1.2018