Montážny pracovník

Michal Bartfay - KAMENÁRSTVO

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž kuchynských pracovných dosiek z kameňa, montáž dlažby, schodov, parapet a ostatných výrobkov z kameňa

Mzda je 4 - 6€ v čistom podľa skúseností a prístupu k práci.
- príplatok na cestovanie a ubytovanie.
- príspevok na poistenie
- pracovné oblečenie obuv
- pravidelná mzda

Vopred ďakujeme za Váš záujem, všetky životopisy posúdime a následne vyhovujúcich uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kamenár, stavbár

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, pozitívne myslenie, manuálna zručnosť, orientácia pre prácu v tíme.

Kamenárstvo BARTFAY,s.r.o. bolo založené v roku 2011 s tradíciou od roku 1990 počas svojho pôsobenia na trhu získalo mnoho cenných a praktických skúseností. Našim zákazníkom ponúkame kuchynské a kúpeľňové pracovné dosky, schody, obklady krbov, parapety a samozrejme pomníky a náhrobné kamene. Všetky druhy materiálov dovážme hlavne s Talianska ktoré máme umiestnené v priestoroch našej prevádzky, kde materiál následne spracovávame. Disponujeme s najmodernejšou technológiou, výrobky zameriavame 3D prístrojom a režeme s CNC mostovou pílou.
Kamenárstvo Bartfay je zárukou dlhoročnej kvality, odborných služieb a profesionálneho prístupu k zákazníkovi. Nájdete nás v priestoroch našej predajne v Žarnovici.
www.bartfay.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BARTFAY,s.r.o.
Andreja Sládkoviča 13
966 81 Žarnovica
ID: 3577055   Dátum zverejnenia: 12.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700