Hľadáme krajčírku pre dámske odevy

Michaela Frankova Ltd

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme modna znacka posobiaca v Londyne a hladame krajcirku na pravidelnu pracu platenu individualne za sitie. Vzory a latka budu obstarane, praca bude vyzadovat len samotne sitie. Disajnerka chodi na Slovensko kazde 2-3 mesiace, prinesie material, vysvetli pracu a konecny vysledok moze byt poslany postou do Londyna alebo ho disajnerka vyzdvihne. Je moznost sa dohodnut na praci na plny uvazok ak budeme spokojni. Praca moze byt vykonavana z krajcirkinej dielne alebo domu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Krajcir/ka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vyzadujeme krajcira/krajcirku ktora ma aspon 5 rokov skusenosti v textilnom obore.

Modna firma so specializaciou na damske odevy
ID: 2297067  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou