Skladník / Logista

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac+ nadštandarné príplatky, bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za expedíciu hotových výrobkov a príjem materiálu
• Riadenie VZV + manipulácia s ostatnými viazacími a zdvíhacími zariadeniami
• Uskladnenie materiálu podľa skladových miest a jeho evidencia podľa hmotnosti
• Kontrola dokladov (certifikáty, dodacie listy, CMR)
• Vydávanie materiálu do výroby podľa výrobných plánov (označovanie materiálu pre pracovníkov výroby)
• Proces expedície externe opracovávaných dielov (celková dokumentácia)
• Spolupráca s oddelením kvality a nákupu
• Vybavovanie externých operácii a reklamácii

1. Stabilné zamestnanie v modernej rozširujúcej sa medzinárodnej spoločnosti
2. Práca v čistej prevádzke, ochranné pracovné pomôcky a rozšírená zdravotná starostlivosť
3. Príspevok na stravovanie
4. Dochádzkový bonus
5. Motivujúci nástupný plat a zaujímavé príplatky, bonusy a odmeny
6. Finančný príspevok pri príležitosti pracovných jubileí
7. Kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu
8. Možnosť kariérneho rastu a ďalšej špecializácie
9. Priateľský kolektív s "mladým duchom"
10. Bohatý sociálny program vo forme výletov, firemných podujatí a darčekov aj pre rodinných príslušníkov zamestnancov (Dni zdravia, Family Day, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Preukaz vodiča motorového vozíka
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť, flexibilita
- Ovládanie programu SAP výhodou
- Skúsenosti s prácou v sklade
- Schopnosť pracovať v tíme
- Spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3987843  Dátum zverejnenia: 16.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac