Nástrojár

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
Ihneď
743 - 1 120 EUR/mesiac+ zaujímavé bonusy, príplatky, odmeny a bohatý sociálny program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za správu nástrojov
- Udržiavanie nástrojov, tvar nástrojov
- Príjem nástrojov (kontrola a čistenie)
- Zodpovednosť za opravu a údržbu nástrojov - ručnú alebo strojovú
- Opracovávanie výrobkov a nedorobkov brúsením, ostrením, frézovaním, vŕtaním, sústružením a pod.
- Výroba nových nástrojov – ručná alebo strojová
- Príprava nástrojov pre potreby výroby
- Zodpovednosť za čistotu na pracovisku

1. Stabilné zamestnanie v modernej rozširujúcej sa medzinárodnej spoločnosti
2. Práca v čistej prevádzke, ochranné pracovné pomôcky a rozšírená zdravotná starostlivosť
3. Príspevok na stravovanie
4. Dochádzkový bonus
5. Motivujúci nástupný plat a zaujímavé príplatky, bonusy a odmeny
6. Finančný príspevok pri príležitosti pracovných jubileí
7. Kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu
8. Možnosť kariérneho rastu a ďalšej špecializácie či vzdelávania
9. Priateľský kolektív s "mladým duchom"
10. Bohatý sociálny program vo forme výletov, firemných podujatí a darčekov aj pre rodinných príslušníkov zamestnancov (Dni zdravia, Family Day, atď.)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, iné

- Minimálne 2- ročná prax v oblasti obrábania kovov
- Prax v príprave, vo výrobe a údržbe nástrojov
- Čítanie technických výkresov
- Zodpovedný prístup k práci a záujem o dlhodobú prácu
- Orientácia na detail a precíznosť
- Schopnosť samostatne a flexibilne pracovať
- Zodpovednosť za vykonanú prácu
- Vysoké pracovné nasadenie

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3966202  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 743 EUR/mesiac