R&D Engineer

Miba Steeltec s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble, Nitriansky kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora pri vývoji nových projektov pre oceľové disky (Nosiče a Protikusy) a trecie disky (Kompozit a Moly)
Podpora procesu výroby
Podpora analýzy vyrobiteľnosti a hodnotonie rizika pre nový produkty z pohľadu výroby
Spolupráca so zákaníkmi, výskumnými inštitúciami a univerzitami za účelom získania nových vedomostí ohľadom výrobných technológií pre oceľovú, kompozitnú a molybdenovú výrobu
Príprava technickej dokumentácie pre nové procesy
Definovanie vhodných nástrojov pre podporu R&D projektov, spravovanie databázy R&D projektov

Stabilné zamestnanie v modernej expandujúcej medzinárodnej firme
Motivujúci nástupný plat
Možnosť kariérneho rastu a ďalšej špecializácie
Priateľský kolektív s "mladým duchom"
Sociálny program vo forme výletov, akcií a darčekov aj pre rodinných príslušníkov zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoká miera schopnosti tímovej spolupráce a komunikácie - interne i externe
Flexibilita a spoľahlivosť
Silná sebaorganizácia a time management
Cieľová orientácia a vysoké pracovné nasadenie
Nemecký jazyk - výhodou

MIBA Steeltec je vedúcim výrobným podnikom v rámci divízie Miba Friction Group. Miba Steeltec dodáva vysoko - kvalitné oceľové disky pre stavebné stroje, automobilový a letecký priemysel. Náš závod je mladý a stále sa rozrastá, našim zákazníkom dodávame cenovo výhodné produkty. Naše oceľové disky vyhovujú náročným kvalitatívnym štandardom. Náš systém riadenia orientovaný na procesy je hnacou silou pre neustále sa zlepšovanie vo všetkých našich podnikateľských oblastiach.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2983947  Dátum zverejnenia: 23.1.2018