Technik BOZP - bezpečnostný technik

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Miba Sinter Slovakia, S.r.o., Dolný Kubín-Mokraď
Mzdové podmienky (brutto)
Hrubá mzda od 900 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie odborných úloh pri zaisťovaní bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a ochrany pred požiarmi v súlade s legislatívnymi požiadavkami, integrovaným systémom riadenia podľa OHSAS 18001/45001, ISO 14001 a požiadavkami zákazníka
  • Spolupráca pri hodnotení nebezpečenstiev a ohrození na pracovisku
  • Vykonávanie vstupných a periodických oboznamovaní o BOZP, školení OPP, vrátane dodávateľských firiem
  • Príprava interných EHS inštrukcií, spolupráca pri tvorbe a udržiavaní  dokumentácie BOZP a OPP
  • Vykonávanie EHS kontrol a interných auditov pracovísk, spolupráca pri navrhovaní nápravných opatrení a kontrola ich implementácie
  • Spolupráca pri zisťovaní príčin pracovných úrazov a ich oznamovanie orgánom štátnej správy
  • Vedenie evidencií  a príprava podkladov pre repoting EHS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

  • Vzdelanie technického smeru, odbor Protipožiarna ochrana a bezpečnosť práce výhodou
  • Odborná spôsobilosť bezpečnostného technika
  • Odborná spôsobilosť technika požiarnej ochrany (výhodou)
  • Znalosť anglického jazyka (výhodou)
  • Vodičský preukaz, sk. B
  • Zodpovednosť, komunikatívnosť, schopnosť prezentovať, precíznosť, samostatnosť
  • Schopnosť pracovať pod tlakom

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Danka Ľachová
E-mail: poslať životopis
ID: 3447065  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Hrubá mzda od 900 Eur.