Pracovník nástrojárne - junior (práca na CNC strojoch)

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 2222, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacfinálna mzda bude nastavená individuálne s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nástrojárne technicky mysliaceho a spoľahlivého kolegu, ktorého náplňou práce bude:
  • samostatné vykonávanie výrobných činností pri kusovej výrobe nástrojov podľa pracovných návodov, výrobných postupov a kvalitatívnych podkladov
  • práca na najmodernejších CNC strojoch a zariadeniach pre výrobu nástrojov
  • práca s najnovšími technológiami a procesmi
  • samostatné vykonávanie činností súvisiacich s chodom nástrojárne (používanie a nastavovanie meradiel, dodržiavanie lean princípov 5S)
  • spolupracovanie pri nábehu nových technológií

  • práca v najmodernejšej nástrojárni na Slovensku
  • práca s modernými technológiami
  • možnosť vzdelávania a odborného rastu
  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • moderné pracovné prostredie a dobrý kolektív
  • zdravotný program spoločnosti
  • zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
  • príspevok pri pracovnom a životnom jubileu
  • ročná valorizácia platov

Miba Tooling Center (Nástrojáreň v Miba Sinter Slovakia) hľadá zamestnancov, ktorí majú záujem pracovať s technológiami výroby nástrojov ako sú frézovanie, sústruženie, brúsenie či drôtové rezanie. Nainštalovali sme najnovšie technológie, a preto potrebujeme zamestnancov, ktorí dokážu tieto technológie po úvodnom zaškolení prevádzkovať najefektívnejším spôsobom. Miba Tooling Center ponúka zamestnancom pracovisko vo veľmi úspešnej, rodinnej a globálne pôsobiacej spoločnosti a vytvára perspektívu práce ako aj ďalšieho rozvoja pre zamestnancov.

Ak máte záujem o ponúkanú pozíciu, pošlite prosím svoj životopis na dolu uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nástrojár, programátor CNC strojov, mechanik nastavovač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • učňovské, resp. stredoškolské vzdelanie, technický smer výhodou
  • vzťah ku technike, resp. technické myslenie
  • ochota učiť sa a rozvíjať technické zručnosti
  • základné skúsenosti z výroby nástrojov výhodou
  • znalosť čítania technických výkresov výhodou

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3398529  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac