Pracovník elektrickej údržby

Miba Sinter Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení (časť elektro)
  • Vykonávanie plánovaných opráv strojov a zariadení
  • Aktívna spolupráca pri industrializačných projektoch
  • Ohlasovanie potrieb náhradných dielov pre stroje a zariadenia
  • Zvyšovanie efektívnosti strojov a zariadení
  • Vykonávanie evidencie – záznamy opráv strojov a zariadení a iné záznamy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Stredné alebo učňovské vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • Skúsenosti zo sériovej výroby
  • Skúsenosti z oblasti elektrickej údržby
  • Platné osvedčenie elektrikára (vyhláška MPSVR SR č.508/2009 Z.z. § 21-23)
  • Základná znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Ochota neustále sa vzdelávať

Miba Sinter Slovakia s.r.o. je významným zamestnávateľom regiónu Oravy so sídlom v Dolnom Kubíne. Spoločnosť je súčasťou rakúskeho koncernu MIBA, ktorý je strategickým partnerom pre medzinárodný automobilový priemysel a zameriava sa na výrobu spekaných súčiastok do osobných automobilov formou technológie práškovej metalurgie. Podrobnejšie informácie o spoločnosti Vám poskytneme na vyžiadanie.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Danka Ľachová
E-mail: poslať životopis
ID: 3329328  Dátum zverejnenia: 15.3.2018