Brigáda - asistentka predaja v Mia Dresses

Mia Dresses, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 18, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako posila v kamennej predajni sa budeš starať o naše nové aj verné zákazníčky.
Čaká ťa práca s krásnymi spoločenskými šatami, obsluha zákazníkov, práca s pokladňou, žehlenie, produktové fotenie, aranžovanie predajne a upratovanie.

Pracovná doba:
PO- 9:30-18:00
SO- 8:30-14:00

Ak si myslíš, že sa na danú pozíciu hodíš, reaguj na náš inzerát a prilož svoj životopis.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov mailom. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Pridaj sa k nám, ak:
Máš skúsenosti s prácou s textilom a máš rada prácu s ľuďmi.
Vieš poskytnúť profesionálny zákaznícky servis.
Práca s pokladňou ti nie je cudzia.
Si pozitívne naladená a rada sa usmievaš.
Si poriadkumilovná.
Baví ťa žehlenie.

Naša spoločnosť Mia Dresses, s. r. o. so sídlom v Košiciach sa už 8 rokov venuje predaju dámskych šiat a doplnkov. Ponúkame široký výber koktejlových šiat, spoločenských šiat, svadobných šiat a iných šiat, vďaka ktorým naše zákazníčky vyniknú na každej spoločenskej udalosti. Zameriavame sa na kvalitu a snažíme sa poskytnúť zákazníkom najlepší možný zážitok z nakupovania.

Sme kolektív mladých ľudí a aké sú naše hodnoty?
Staráme sa o naše zákazníčky, ich spokojnosť je pre nás prioritou.
Chuť pracovať a práca v priateľskom kolektíve sú pre nás naozaj dôležité. Pomáhame si a vieme spolu zamakať.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809977  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.