Можливість для людей з України

Junior Programátor

MI:SU Design s.r.o.

Miesto práce
Prešov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 300 - 1 800 EUR/mesiacPlat nastavíme tak, aby si bol spokojný a nezabudneme zohľadniť tvoje skúsenosti. Viac skúsenosti viac peňazí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich klientov spravujeme a vytvárame e-shopy a aplikacie na mieru. Hľadáme junior programátora, ktorý zapadne do nášho tímu, bude spoľahlivý, k svojej práci pristupuje zodpovedne a chce sa zlepšovať.

Ako junior začneš prípravou šablón pre náš eshopový systém MI:Shop. Postupne ťa zapojíme aj do ďalších úloh a keďže budeš šikovný čoskoro budeš schopný pracovať na vývoji našich eshopov a webov. Ak ťa zaujíma aj vývoj mobilných aplikácii budeš mať možnosť rozšíriť svoje vedomosti aj v tejto oblasti.

Chceme, aby si sa v práci cítil dobre, pracovalo sa ti ľahko, a aby si mal dostatok motivácie a pocit dobre odvedenej práce, kde výsledok tvojej práce používa tisíce používateľov. Získaš rozhľad v online oblasti a najnovších trendoch pri tvorbe webov a e-shopov. Budeš pracovať na projektoch pre veľkých hráčov v Slovenskom online biznise, ktorí potrebujú byť neustále popredu oproti konkurencii.

Čo sa môžeš u nás naučiť:
HTML5, CSS3 (preprocessor Sass), jQuery, Bootstrap
PHP, Nette, Symfony, Lavarel;
MariaDB, MySQL, Adminer;
Node.js a práca s AWS Lambda;
Android & iOS;
Git.

Pružná pracovná doba
Silný, lokálny, zanietený tím
Úzka spolupráca s celým tímom aj majiteľom
Práca na zaujímavých rozsiahlych projektoch
Uprednostňujeme prácu z kancelárie, ale máme možnosť pracovať z domu
Vlastné pracovné miesto v kancelárii
Možnosť vzdelávať sa na tematických konferenciách (podľa tvojho výberu)
Otvorená obojstranná komunikácia s vedením, priestor na tvoje podnety a inovácie
Finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov (mimoriadne, koncoročné).

Informácie o výberovom konaní

Vzdelanie a prax
Je skvelé ak máš vzdelanie v odbore. Viac nás však bude zaujímať tvoja šikovnosť a chuť pracovať na sebe.

Aká bude tvoja odmena?
Plat nastavíme tak, aby si bol spokojný a nezabudneme zohľadniť tvoje skúsenosti. Viac skúsenosti viac peňazí.

Okrem toho…
U nás v kancelárii pripravíme pre teba útulné miesto s deskopom. Uprednostňujeme prácu in - house, ale občasný home office nám nevadí. Pracovať môžeš na TPP, dohodu, živnosť…

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Je skvelé ak máš vzdelanie v odbore. Viac nás však bude zaujímať tvoja šikovnosť a chuť pracovať na sebe

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
Sass - Mierne pokročilý
PHP - Mierne pokročilý
MySQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zodpovednosť a zmysel pre detail

Sme fullservisová reklamná agentúra orientovaná na výsledok. Dôraz kladieme na kvalitné riešenia.
Tvoríme dizajn, weby, e-shopy a poskytujeme zákazníkom pomoc v oblasti marketingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4197262  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac