Web dizajnér - Part-time

MI:SU Design s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 15 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude vytváranie web dizajnov pre našich klientov. Budeš vytvárať návrhy eshopov, web stránok, dizajn webových a mobilných aplikácií.

Pracovať možeš in-house alebo externe. Pracovať budeš projektovo. Plat nastavíme tak, aby si bol spokojný a nezabudneme zohľadniť tvoje skúsenosti. Navyše ťa odmeníme, ak šikovne odvedieš svoju prácu.

Už teraz sa tešíme na tvoje portfólio. Znalosť HTML a CSS je tvoja výhoda. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s kvalitným portfóliom. Ak ťa naša ponuka zaujala pošli nám životopis a portfólio na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mať vzdelanie v odbore je fajn, nám ale záleží viac na tvojich praktických skúsenostiach a kreativite. Už teraz sa tešíme na tvoje portfólio.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe XD - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

kreativita, zodpovednosť, dôslednosť a zmysel pre detail

Sme fullservisová reklamná agentúra orientovaná na výsledok. Dôraz kladieme na kvalitné riešenia.
Tvoríme dizajn, weby, e-shopy a poskytujeme zákazníkom pomoc v oblasti marketingu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3370681  Dátum zverejnenia: 2.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.