Reagujte bez životopisu

Servisný technik

MI&JA s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda + osobné ohodnotenie platí len na skúšobnú dobu. Mzdové podmienky sa po uplynutí skúšobnej doby prehodnocujú.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis plynových kotlov, servis ostatných plynových zariadení, vykonávanie revízií, kontrola úniku plynu v bytoch či domoch.

Životopis zasielajte na mail, alebo nás kontaktujte telefonicky na t.č. 0908 935 476.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoľahlivosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie voči zákazníkom, ochota pracovať a učiť sa.

Hlavnou činnosťou firmy je montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba, odborné prehliadky a skúšky plynových zariadení. Realizácia kúrenia a plynových prípojok.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4134005  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac