740 - 1 100 EUR

Vnútorný predajca na čerpacej stanici Shell

MHFAIR s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za poskytovanie kvalitných služieb a poradenstva zákazníkom v obchode, aktívna ponuka tovaru a vybraných produktov. Práca s pokladňou, realizovanie hotovostných a bezhotovostných transakcií, starostlivosť o predajné miesto a tovar v súlade s politikou spoločnosti Shell Slovakia s.r.o. a dodržiavanie bezpečnostných predpisov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná hodinová sadzba 4,50 € brutto/37,5 hodinový pracovný týždeň + motivačné odmeny 50 až 200 € za mesiac v závislosti od výsledkov.

Stabilná práca pre celosvetovo známu spoločnosť.
Motivačné hodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov.
Možnosť získania zážitkových výletov do zahraničia.
Odborné zaškolenie pod dohľadom skúseného kolegu.
Gastrolístok za každý odpracovaný deň.
Zľava na palivo.

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná aj pre absolventa SŠ, alebo študenta VŠ.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Zodpovednosť, bezúhonnosť, príjemné a slušné vystupovanie, komunikatívnosť, schopnosť a ochota rýchlo sa učiť nové poznatky.
Výhodou sú skúsenosti z podobnej práce.

Primárna činnosť spoločnosti je orientovaná na prevádzku čerpacích staníc

Na piesku 2942/15
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marcel Hladik
E-mail: poslať životopis
ID: 3710162   Dátum zverejnenia: 4.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná hodinová sadzba 4,50 € brutto/37,5 hodinový pracovný týždeň + motivačné odmeny 50 až 200 € za mesiac v závislosti od výsledkov.