Špecialista RIS

MH Teplárenský holding, a.s. - závod Trnava, Coburgova, Trnava
Pracovný pomer
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda
2 000 EUR/mesiacZákladná mesačná mzda plus osobné ohodnotenie 10 %, k mzde prináleží 13., 14. mzda a príspevok 500 EUR ku Dňu energetiky.

Pracovná náplň

Do tímu oddelenia RIS hľadáme kolegu, profesionála so skúsenosťami , ktorého úlohou by bolo:
  • vykonávanie softvérových zásahov v riadiacich systémoch
  • navrhovanie konceptov v oblasti merania, regulácie a automatizácie
  • analyzovanie, vyhodnocovanie a odstraňovanie porúch riadiacich systémov a ich prvkov
  • vytváranie zadania pre realizáciu investičných akcii
  • posudzovanie projektovej dokumentácie investičných akcií a projektovej dokumentácie
cudzích investorov
  • spolupráca so zhotoviteľom pri realizácii prác na RS technologických zariadení
  • špecifikovanie požiadavky na objednávanie materiálu a služieb
  • spravovanie dokumentácie (architektúra RS, schémy zapojení, IO listy, life cycle, zoznamy
zariadení, atď.)
  • vykonávanie preventívnej údržby na zverených zariadeniach
  • spolupracuje s dodávateľmi riadiacich a informačných technológií a servisných služieb
  • vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr.

Čo ponúkame

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku reps. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
PLC Siemens - Expert
Supervisory control and data acquisition (SCADA) - Pokročilý
Návrh a konfigurácia HWaSW časti RS - Pokročilý
Údržba riadiacich systémov - Pokročilý
Orientácia v P&ID diagramy, el.výkresy - Pokročilý
Windows administrátor - Pokročilý
Základné znalosti sieťovej infraštruktúry - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

6
6

  • aktívny prístup a schopnosť riešiť problémy
  • praktické a technické myslenie
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • vlastnícky prístup

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Denisa Pažitková
Tel.: +421907749636
E-mail: poslať životopis

Túto pozíciu obsadzuje
Bc. Denisa Pažitková

ID: 4788267  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac