Technik investičnej výstavby

MH Teplárenský holding, a.s. - závod Bratislava, Turbínová, Nové Mesto
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná mzda
Od 1 200 EUR/mesiac13. a 14. plat

Pracovná náplň

Povinnosti:
  • zbiera a spracováva dáta v pridelených systémových aplikáciách,
  • zadáva požiadavky na uzatváranie zmluvných vzťahov,
  • vykonáva čiastkové úlohy v spolupráci s jednotlivými oddeleniami úseku výroby na realizácii vybraných investičných akciách a menovitých opravách,
  • obstaráva vstupné údaje v rámci investičného rozvoja pre prípravu stavieb a opráv,
  • obstaráva zmluvné podklady pre projektovú dokumentáciu z technického hľadiska,
  • obstaráva projektovú dokumentáciu stavieb a opráv v rozsahu potrebnom pre vydanie územného rozhodnutia, stavebného povolenia a ich realizáciu,
  • obstaráva prieskumné, geologické a geodetické práce súvisiace s výstavbou,
  • obstaráva podklady pre celý proces výberu vhodných zhotoviteľov stavieb ako aj podkladov pre výber vhodných dodávateľov jednotlivých čiastkových stavieb,
  • obstaráva podklady pre zmluvy v rámci investičnej výstavby a opráv z technického hľadiska,
  • organizuje priebežné kontrolné porady na stavbách a opravách,
  • vykonáva činnosť stavebného (technického) dozoru,
  • obstaráva podklady pre preberacie a kolaudačné konanie stavieb,
  • zavádza ukončené stavby do hmotného majetku spoločnosti,
  • spracováva podklady pre právne oddelenie v sporoch ohľadne stavieb a opráv,
  • informuje priameho nadriadeného o vzniku nezrovnalostí a problémov v pridelenej oblasti práce,
  • vykonáva ďalšie operatívne úlohy podľa pokynov svojho nadriadeného a svojho pracovného zaradenia a úlohy v súlade s dokumentáciou riadenia spoločnosti.
Zodpovednosti:
  • zodpovedá za ochranu majetku spoločnosti a jeho efektívne využívanie v rámci svojej práce,
  • zodpovedá za dodržiavanie platnej legislatívy v rámci svojej práce,
  • zodpovedá za obstaranie územných a stavebných konaní, ako aj ďalších konaní, ktorých výsledkom sú rozhodnutia a stanoviská potrebné pre realizáciu stavieb a opráv v procese rozvoja oblastí,
  • zodpovedá za skutočné plnenie činnosti podľa uzatvorených zmlúv z hľadiska vecného (kvalita,rozsah), termínovaného a finančného hľadiska,
  • zodpovedá za správnosť, úplnosť a včasnosť poskytovaných a spracovávaných informácií v investičných procesoch.
Právomoci:
  • komunikuje s dodávateľmi služieb a orgánmi štátnej správy,
  • navrhuje nápravné opatrenia a zlepšenia v pridelenej oblasti práce,
  • navrhuje inovácie smerom k zefektívneniu práce úseku výroby.

Čo ponúkame

Zdravotné benefity
Benefity k dôchodku
Benefity na pracovisku reps. Benefity pre pracovné tímy
Benefity pracovného voľna a tzv. Životné benefity
Platové a finančné benefity
Technické vybavenie zamestnancov.
Profesionálny a osobný rozvoj.

Prijaté životopisy zaradíme do výberového konania. Vybraných uchádzačov si dovolíme kontaktovať telefonicky za účelom osobného pohovoru. O výsledku výberového konania budeme oslovených uchádzačov informovať telefonicky alebo e-mailom. V zmysle zákona o ochrane osobných údajov Vaše údaje v rozsahu životopis a motivačný list budú v našej databáze uchovávané po dobu 3 mesiace od doručenia a následne skartované. Ďakujeme za pochopenie.

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojnícke, elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
SAP BusinessObjects - Mierne pokročilý
GIS - Základy

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3

Emocionálna stabilita (odolnosť voči stresu, kľudná povaha, trpezlivosť)
Komunikačné schopnosti
Praktické a technické myslenie
Nekonfliktnosť (tímovosť, spolupráca, adaptabilita)
Samostatnosť a zodpovednosť

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čechovičová
E-mail: poslať životopis

Túto pozíciu obsadzuje Mgr. Martina Čechovičová

ID: 4736854  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac