Disponent / ka, Dispečer / ka

MH-Sped, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta 165, Banská Bystrica
Termín nástupu
2.11.2020
1 400 EUR/mesiac- zaujímavé platové ohodnotenie - odmeny - mobil + notebook

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- disponovanie vlastných vozidiel
- komunikácia s vodičmi
- organizácia práce vlastných vozidiel
- komunikácia so zákazníkom
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- plánovanie a realizácia dopravy na základe požiadaviek zákazníka

- zaujímavé platové ohodnotonie
- odmeny
- mobil + notebook

Svoj životopis spolu s motivačným listom zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected] .
Termín nástupu - dohodou. Prosíme, aby žiadosti o zamestnanie posielali len uchádzači , ktorí majú prax v danom odbore.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti MH-Sped, s.r.o. v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívna znalosť anglického jazyka , alebo nemeckého
jazyka, ostatné jazyky výhodou
- prax v odbore min. pol roka
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- organizačné a komunikačné schopnosti
- flexibilita, spoľahlivosť

Spoločnosť MH-sped s.r.o., pôsobí v oblasti medzinárodnej dopravy, logistiky a špedície viac ako 13 rokov. Veľkou devízou je vlastná flotila , profesionálny team s dlhoročnými skúsenosťami. Do nášho pracovného tímu hľadáme nového kolegu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3980266  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac