Pôjdeto KIOSK - Servisný technik, Košice

MH plus, s.r.o.

Obchodne centrum Galéria Košice, Obchodné centrum Optima Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava a servis mobilných telefónov a tabletov. Aktívny predaj príslušenstva k mobilným zariadeniam. Poskytovanie komplexného odborného poradenstva.

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu, ktorý má možnosť získať prácu, ktorá ho bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájde u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spozná priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Dôraz na kvalitne odvedenú prácu,
- Záujem o najnovšie technológie,
- Komunikatívnosť,
- Samostatnosť,
- Zákaznícka orientácia,
- Ochota učiť sa a rozvíjať,
- Obchodný duch,
- Aktívna prax v oblasti predaja produktov/ služieb minimálne výhodou,
- Orientácia v oblasti telekomunikačných produktov/služieb výhodou,
- Užívateľská úroveň MS Windows (Word, Excel, PowerPoint), e-mail, Internet Explorer,

Spoločnosť MH plus, s.r.o. vznikla v roku 2003.
Pôsobí ako partner spoločnosti Slovak Telekom, a.s. v regione EAST.
Pôsobí ako oficiálny distribútor výživových doplnkov slovenského výrobcu KOMPAVA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Žižkova 30
04001 Košice
ID: 3117142   Dátum zverejnenia: 15.11.2017