Lektor v Stupavskej jazykovke / Teacher in Stupavska jazykovka

Mgr. Zuzana Salai

Miesto práce
Hlavná 377/7, Stupava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
15 EUR/hod.od 15€ / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si jazykár, či dokonca učiteľ?
Si empatický a dobre vychádzaš s ľuďmi?
Máš zmysel pre humor?
Si samostatný a zodpovedný?

Ak si na všetky otázky odpovedal áno, príď sa ukázať k nám do našej malej rodinnej jazykovky v Stupave! Hľadáme lektora angličtiny a španielčiny, ktorý vie v triede navodiť priateľskú atmosféru, vedie dynamické hodiny plné konverzácie a dokáže študenta rozrozprávať.

Are you a linguist or even a teacher?
Are you empathetic and get along well with people?
Do you have a sense of humor?
Are you independent and responsible?

If your answer is yes to all the questions, come and see our little family-owned language school in Stupava! We are looking for an English and Spanish teacher who can create friendly atmosphere in the classroom, lead dynamic lessons full of conversation and naturally make the students speak.

Výhodami s benefitmi ťa priam zasypeme :)
• budeš mať skvelý nadštandardný plat,
• tvoj pracovný čas bude prispôsobený tvojim možnostiam,
• rady ti preplatíme cestovné náklady,
• poskytneme ti všetky učebné materiály, ktoré potrebuješ na vytvorenie skvelých hodín,
• zúčastníš sa na seminároch, školeniach a workshopoch, ktoré ti pomôžu ešte viac sa zlepšiť v tom, čo robíš
• napiješ sa u nás kávičky a čaju dosýtosti,
• staneš sa členom našej malej jazykovej rodiny a spoznáš mnoho zaujímavých ľudí, ktorí ti môžu otvoriť dvere kamkoľvek

We will shower you with perks :)
• you will have a great salary,
• your working hours will be adapted to your possibilities,
• we will pay for your travel expenses,
• we will provide you with all the materials you need to create great lessons,
• you will attend seminars, trainings and workshops that will help you to improve your skills
• you can drink coffee and tea for free,
• you will become a member of our small language family and meet many interesting people who can open many doors for you

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo cudzích jazykov, prekladateľstvo/tlmočníctvo cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Španielsky jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Veľmi by sme chceli nájsť človeka, ktorý medzi nás prirodzene a úprimne zapadne. Kamoša, ktorý je v učení profík, ale neustále si rozširuje obzory a posúva sa vpred. Jeho hodiny sú plné smiechu a kreatívnych komunikačných cvičení, pri ktorých on ide bokom a do popredia stavia študenta. Jednoducho milého učiteľa, ktorý sa pri príchode študenta do triedy usmeje a ponúkne mu kávu a po hodine po sebe umyje riad, lebo tak to robíme aj my.

We would very much like to find a person who will naturally fit in with us. A new friend who is a professional in teaching, but constantly broadens his horizons and moves forward. His lessons are full of laughter and creative communicative activities, during which he lets the students speak as much as they can. Simply a nice teacher who smiles at the student's arrival and offers them coffee and washes the dishes after the lesson, because we do the same.

Stupavská jazykovka je miesto, kde zažiješ, čo je to dreamjob. Poď sa o tom presvedčiť :) Učíme dospelých aj deti a všetci sa k nám tešia. Kurzy prebiehajú individuálne, vo dvojici, trojici, alebo v štvorčlennej skupine. Sídlime v peknom rodinnom domčeku priamo na Hlavnej ulici, dostaneš sa sem pohodlne autobusom alebo zaparkuješ priamo pred školou :)

Stupavska jazykovka is a place where you experience a dreamjob. Come and see for yourself :) We teach adults and children and everyone is looking forward to our lessons. The courses take place individually, in pairs, in groups of three or in groups of four. We are located in a nice family house right on Hlavna street, you can get here comfortably by bus or park right in front of the school :)

Vajnorská 10150/89A
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Salai
Tel.: +421907284101
E-mail: poslať životopis
ID: 3938562  Dátum zverejnenia: 17.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 15 EUR/hod.