Sprievodca detí v Montessori škôlke

Mgr. Veronika Švecová - Škôlkáreň

Miesto práce
Pri Suchom mlyne 30, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho škôlkárenského tímu hľadáme ďalšieho “sprievodcu” malkáčov.

Tvojou úlohou bude:
- Podporovať túžbu detí poznávať svet okolo nich.
- Viesť deti k samostatnosti a zodpovednosti voči svojmu okoliu.
- Podporovať a rozvíjať prirodzené nadanie detí.
- Komunikácia s rodičmi.
- Rozvoz detí.
- Reportovanie aktivít.
- Operatívne úkony spojené s vedením škôlky. (informovanie o aktivitách na socialnych sieťach, ...)
- Dohľad nad koncepciou vzdelávania a jej rozvoj.

- Základná odmena 1000,- Eur mesačne + dodatočné odmeny. (Preferovali by sme obchodnu spoluprácu na faktúru.)
- Stabilný príjem aj v mesiacoch, kedy je škôlka zatvorená.
- 20 dní preplatenej dovolenky.
- Rešpektujúci prístup aplikujeme nielen pri práci s deťmi, ale aj s dospelými. Sme ochotní počúvať a vylepšovať veci.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Si trpezlivá osoba, ktorá má skúsenosti s deťmi. (škôlka / škola / workshopy / tábory / doučovania / …)
- Absoloval/a si montessori kurz u nás alebo v zahraničí, prípadne máš záujem si takýto kurz spraviť.
- Rešpektujúci prístup k deťom je pre teba samozrejmý.
- Si kreatívna a samostatná osoba.
- Chceš pomáhať pri smerovaní výučby. Máš vlastné nápady, ktoré chceš realizovať.
- Máš ambície a chceš rásť.
- Vieš, že práca v škôlke nie je len o deťoch, ale aj o upratovaní, komunikácii s rodičmi a množstve operatívnej roboty.

Výhodou:
- Pedagogické / psychologické vzdelanie.
- Vodičský preukaz kategórie B.
- Umelecké zručnosti. (Výtvarné / hudobné /…)
- Vzťah k práci v záhrade / k environmentálnej výchove / v dielni.

Veríme princípom montessori pedagogiky a chceme deťom sprístupniť zážitok slobodného poznávania sveta.

Adresa spoločnosti

Škôlkáreň
Pri Suchom mlyne 30
81104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Švecová
Tel.: +421915035498
E-mail: poslať životopis
ID: 3360260   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000