Autor článkov/externý spolupracovník - OnlineZmluvy.sk

Mgr. Tomáš Ďurovič

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude písanie článkov pre internetový portál OnlineZmluvy.sk na vopred dané témy týkajúce sa zmluvných vzťahov. Za jeden článok obsahujúci cca 1000 slov, uverejnený pod Vaším menom, ponúkame 40,00 €. Pre viac informácií navštívte našu stránku www.onlinezmluvy.sk/pridaj-sa-k-nam/. Po vzájomnej dohode tiež budete vykonávať rešerše na vybrané témy, prípadne aktualizáciu starších článkov.

- práca z domu,
- budovanie vlastného odborného profilu (publikujete pod vlastným menom),
- vysoká flexibilita (práca je vhodná aj popri štúdiu, alebo zamestnaní, čas na prácu si zadeľujete sami - avšak po tom ako sa dohodneme na určitom termíne požadujeme dôsledné dodržiavanie dohôd),
- možnosť sebarealizácie a podieľanie sa na tvorbe obsahu pre jeden z najväčších internetových právnych portálov na Slovensku so zameraním na zmluvné vzťahy (viac ako 30 000 návštevníkov mesačne a rastie)

Ak ste sa v tejto ponuke našli, zašlite nám 2 referencie Vašich článkov na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, zmluvné vzťahy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- 100% gramatika
- znalosť práva
- dodržiavanie termínov
- schopnosť písať o odborných témach jednoducho a zrozumiteľne aj pre ľudí bez právnického vzdelania

OnlineZmluvy.sk je jedným z najväčších právnych portálov na Slovensku so špecializáciou na zmluvné vzťahy.
ID: 3674557  Dátum zverejnenia: 22.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 - 10 EUR/hod.