Asistent/ka manažéra

Mgr. Silvia Bjalončíková

Seberíniho 1, Seberíniho, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratíva, Telefonovanie, Práca s PC, Organizovanie stretnutí, Zabezpečenie chodu kancelárie, Správa sociálnych sietí

Priateľské pracovné prostredie, zaškolenie, možnosť využívať zamestnanecké výhody a zľavy, práca pod hlavičkou nadnárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, obchod, poisťovníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Facebook - Základy
Instagram - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v poisťovníctva a administratívy vítané

Systematickosť
Organizačné schopnosti
Proaktivita
Pozitívny prístup
Chuť sa učiť nové veci

Allianz Slovenská poisťovňa, a.s., ktorá je najväčšia univerzálna komerčná poisťovňa na Slovensku, je dlhodobým lídrom na slovenskom poistnom trhu a jej klienti vedia, že sa vždy s dôverou môžu obrátiť na spoločnosť, ktorá stojí na stabilných pilieroch, akými sú finančná sila, tradícia a profesionalita. Pôsobíme v oblasti životného poistenia, poistenia majetku, poistenia áut, poistenia podnikateľov, investícií a II. piliera. Úspešne sprostredkujeme hypotéky a úvery cez naše hypotekárne centrum.
Predmetom činnosti je výkon finančného sprostredkovania v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení, pričom ide o podnikateľskú činnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Bjalončíková
Tel.: +421918599881
E-mail: poslať životopis
ID: 4171646  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac