Можливість для людей з України

Farmaceut

Mgr. Peter Prešovský

Miesto práce
Helianthus, Sídlisko L. N. Tolstého, Veľké Kapušany
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od dĺžky praxe , možná aj vzájomná dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola stavu skladových zásob,
- kontrola kvality liečiv,
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- plnenie úloh zverených zodpovedným farmaceutom

motivačné ohodnotenie , obratové odmeny , oblečenie a obuv, zvýhodnené stravné, možnosť nákupu tovaru za obstarávacie ceny, možnosť ďalšieho vzdelávania , mladý dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme lekáreň s tradíciou , so záujmami a inovatívnym postupom . Snažíme sa v rámci našich profesných možností , byť vždy pomocou pre pacienta. To vyjadruje ako vnímame svoju prácu , a teda svoje poslanie .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4547524  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac