Можливість для людей з України

Junior manažér (Finančný manažér)

Mgr. Peter Dujava

Ružová dolina 8, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška vašej mzdy závisí od vašej snahy a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu človeka, ktorý má osobné ambície rásť a pracovať sám za seba. Skrývate v sebe génia a umelca, ktorý sa dokáže rýchlo učiť v tom, čo ho baví? Potom ste pre nás tým pravým. Nemusíte sa báť toho, že si v niečom nie ste istý. My Vás zaškolíme a ukážeme vám, akým prínosom viete byť pre našu firmu. A hlavne vám ukážeme, ako si vybudovať vlastnú firmu, kde si budete sám sebe šéfom. Ak vás nebaví klasická rutina v práci, kde si musíte iba odsedieť dané hodiny, príďte sa pozrieť na náš štýl práce a veríme, že si ho obľúbite. Od vás požadujeme iba to, aby ste vykročili a spravili prvý krok. Iniciatíva a odvaha patrí k našej každodennej náplni.

• Miesto, kde môžete vložiť svoju kreativitu do práce, ktorú milujete
• Platený priestor pre rast, vaša motivácia je kľúčom k osobnému rastu
• Atmosféru, kde sa pracuje s úsmevom na tvári
• Pohodoví kolegovia, ktorí vždy radi zaučia nových ľudí bez skúseností

Prijímacie pohovory prebiehajú osobne v našich obchodných priestoroch alebo online.
Výberové konanie má dve kola.
V prípade záujmu sa zúčastniť výberového konania nám pošlite svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microfort Word, Excel - Základy
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Schopnosť inšpirovať a zaujať ostatných
• Vaše analytické schopnosti sú nástrojom k osobnému zisku
• Žhavý záujem o samovzdelávanie a túžba preskúmavať nové obzory
• Etický prístup ku každej nadchádzajúcej výzve
• Ambicióznosť v biznise a svojich životných plánoch

Sme firma s mladým a rozrastajúcim sa kolektívom, vytvárame komplexný servis pre našich klientov a staráme sa o nich dlhodobo.
Sme firma pre podnikateľov. Spolupracujem s OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Kontakt

ID: 4681654  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac