Можливість для людей з України

Sťahovanie - predák

Mgr. Patrik Líška

Bratislavský kraj, Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.03.2024
7 - 12 EUR/hod.Mzda a mzdové podmienky sú jednoduché neberieme uchádzačov do TPP - so základného dôvodu doposiaľ sa nám to neosvedčilo a všetci sa rýchlo snažili z toho iba vyťažiť preto sme prešli iba na možnosť zamestnať sa na živnosť / mať otvorenú s.r.o. - avšak ak by sa našiel uchádzač schopný a overil by sa po zaučení sme ochotný ho zamestnať na TPP - vieme pomôcť s otvorením - splatnosť je vždy k 1. a k 15 - 16. dňu v mesiaci za predchádzajúce dva týždne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MIESTO VÝKONU PRÁCE V BRATISLAVE.

ČÍTAŤ CELÝ INZERÁT POZORNE.

Hľadáme dochvíľnych, pracovitých, priateľských a fyzicky schopných mužov, ktorí majú minimálne FYZICKÚ prax v oblasti sťahovania a ovládajú čiastočne anglický alebo nemecký jazyk, ak nemajú veľmi radi zaučíme, chcieť sa učiť oceníme.

Náplň práce je vedenie motorového vozidla, nosenie nábytku, balenie nábytku, demontáž, montáž a pod. Pracuje sa v tíme.

Profesionálne vystupovanie a riešenie problémov je základom pre budúceho uchádzača.

Aktuálne pracovné pozície sú
- vodič - stačí VP B výhodou BE
- závozník

- vypracovaním a príkladnou prácou sa vie uchádzač dostať na miesto lídra

Ideálne aby vedel jazdiť na dodávke a mal skúsenosť s jazdením a nebál sa riešiť situáciu chladnou hlavou s rozumom si vedel usporiadať tovar v dodávke, zároveň logické myslenie výhodou.

Každodennou rutinou bude balenie, vybaľovanie, nosenie, preprava tovaru alebo nábytku v rukách alebo na gurtniach - ak ide o bremeno - je zaň príplatok jednorázový za každé bremeno atď.)

Pracuje sa v Bratislave a okolí ale aj Rakúsko - Vieden - Európa . . . 90 % - 10 %

Zoberieme aj pracovníka - študenta na letnú sezónu.

Naša spoločnosť realizuje aj odvoz odpadu - búracie práce - montážne práce a iné služby pre klientov, čiže vieme popri sťahovaní ponúknuť aj tieto pracovné možnosti.

Možnosť rastu v kolektíve a tíme, pracovné oblečenie poskytneme po zapracovaní.

Aktuálne sme si rozširovali VP o skupinu BE - na ťahanie tažkého vozíka
Možnosť vziať si dodávku domov ale na bezpečnom parkovaní
Máme poistenie zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

www.foxway.sk
- najskôr pozrieť web a o nás sa dozviete najviac tu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Španielsky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Úplný začiatočník
Excel - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

A, B, E

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálne vystupovanie
Fyzická zdatnosť
Nepodľahnúť tlaku a stresu
Chcieť učiť sa a vzdelávať
Byť tímový hráč
Mať priestorové videnie
Vedieť si držať odstup od klientov

Sme Foxway, profesionálna spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb sťahovania. Sme výnimoční osobným prístupom a starostlivosťou o našich zákazníkov.

V našom tíme máme skúsených odborníkov, ktorí majú bohaté znalosti a zručnosti v oblasti sťahovania. Bez ohľadu na veľkosť vášho sťahovania, sme pripravení vám poskytnúť všetku potrebnú pomoc a podporu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4347396  Dátum zverejnenia: 22.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.