Ponuka práce: Predajca mobilných telefónov a príslušenstva - Košice

Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiac+ motivačné ohodnotenie pri splnení určeného limitu (mesačne, kvartálne - podľa prístupu k práci)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Naše prevádzky sa nachádzajú v OD Urban a OC Cassovia v Košiciach.
  • Aktívne sa venuješ predaju mobilných telefónov a príslušenstva v našich prevádzkach
  • Pomáhaš zákazníkom s výberom správneho produktu a poskytuješ odborné poradenstvo.
  • Komunikuješ s našimi zákazníkmi a zabezpečuješ komplexnú starostlivosť o nich.
  • Vedieš agendu a zabezpečuješ administratívu spojenú s predajom a službami, vrátane prijímania mobilných telefónov na servis a ich vykupovania.
  • Zodpovedáš za platby a prácu s pokladňou, terminálom a hotovosťou.
  • Staráš sa o plynulý chod predajne a zabezpečuješ jej čistotu.
  • Doplňuješ tovar, tlačíš cenovky a manipuluješ s tovarom.
  • Robíš prieskum na trhu s mobilnými telefónmi a IT technológiami.
  • Typický deň na tejto pozícii zahŕňa komunikáciu so zákazníkmi, aktívny predaj produktov a služieb, vybavovanie administratívy a starostlivosť o plynulý chod predajne.
  • Typická pracovná doba je PO-NE 9:00-20:00, pracuje sa na dlhý a krátky týždeň

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie po splnení obratov a požiadaviek
  • Motivačný systém odmeňovania
  • Zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
  • Práca v mladom kolektíve spoločnosti s viac ako 10-ročnou tradíciou
  • Osobnostný a profesionálny rast
  • Zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore
  • Práca s najnovšími mobilnými technológiami

- do predmetu mailu uviesť MESTO, kde sa uchádzate o prácu = Košice
- životopisy a motivačné listy posielajte s fotografiou výhradne na email [email protected]
- v prípade doplňujúcich informácii kontaktujte našu infolinku
- po našom posúdení budete pozvaný/á na osobný pohovor prostredníctvom E-Mailovej pozvánky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.6.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odborný predajca v oblasti mobilnej elektroniky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Základy
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosť s predajom
  • Prax v predaji telekomunikačných produktov vítaná
  • Prehľad na telekomunikačnom trhu
  • POKROČILÁ znalosť softvérov v mobilných zariadeniach - iOS, Android
  • Orientácia na zákazníka a výsledok
  • Príjemný vzhľad a vystupovanie
  • Výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
  • Samostatnosť, zodpovednosť
  • Schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
  • Schopnosť rýchlo sa vzdelávať
  • Flexibilita
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
  • Požadované vzdelanie: Stredné odborné s maturitou alebo vyššie
  • Požadované hard skills: predajné zručnosti, znalosť telekomunikačných produktov a služieb, znalosť softvérov v mobilných zariadeniach
  • Požadované soft skills: vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti, organizačné zručnosti, schopnosť zvládať stresové situácie, samostatnosť a zodpovednosť, proaktivita a flexibilita

Naša spoločnosť MOBILPLACE prevádzkuje už 10 rokov predajne a internetový obchod www.mobilplace.sk s ponukou mobilných telefónov a pestrého príslušenstva, zabezpečuje po-záručný servis a výkup mobilných telefónov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Guňa
Tel.: +421918478659
E-mail: poslať životopis
ID: 4621488  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac