Predajca mobilných telefónov, príslušenstva a servisný technik - Košice

Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
650€/mesiac - 1000 EUR = základná zložka mzdy/mesiac + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- AKTÍVNY predaj produktov a služieb
- Predaj a odborná pomoc pri výbere tovaru
- Prijímanie zariadení na servis (spisovanie protokolu)
- Vykupovanie mobilných telefónov (spisovanie protokolu)
- Komunikácia so zákazníkmi
- Platby (práca s pokladňou, terminálom a hotovosťou)
- Odborné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru
- Doplňovanie tovaru, označovanie cien, tlač cenoviek
- Udržiavanie poriadku na predajni.
- Poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka
- Zodpovednosť za vedenie prevádzky
- Prieskum na trhu

Po splnení obratov a požiadaviek ponúkame na danú pozíciu vysoké finančné ohodnotenie.
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy s možnosťou
osobnostného a profesionálneho rastu.
- Zamestnanecké zľavy: na náš sortiment a služby
- práca na plný úväzok
- Zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore
- Motivačný systém odmeňovania
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Práca s najnovšími mobilnými technológiami

- do predmetu správy uviesť MESTO, kde sa uchádzate o prácu - Košice
- životopisy a motivačné listy posielajte s fotografiou výhradne na email [email protected]
- v prípade doplňujúcich informácii kontaktujte našu infolinku
- po našom posúdení budete pozvaný/á na osobný pohovor prostredníctvom E-Mailovej pozvánky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odborný predajca, Servisný technik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Podmienka: skúsenosť s predajom
- Prax v predaji telekomunikačných produktov vítaná
- Prehľad na telekomunikačnom trhu
- Orientácia na zákazníka a výsledok
- Výhodou: POKROČILÁ znalosť softvérov v mobilných zariadeniach - iOS, Android, WP a podobné
- Príjemné profesionálne vystupovanie
- Výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
- Schopnosť rýchlo sa učiť
- Príjemný vzhľad a vystupovanie
- Zvládanie stresu
- Pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- Preferujeme uchádzača s dobrými komunikačnými schopnosťami.
- Technická spôsobilosť skúsenosť so servírovaním mobilných zariadení HW & SW. (výmena batérii, LCD, softvéru)

Naša spoločnosť MOBILPLACE prevádzkuje už 10 rokov predajne a internetový obchod www.mobilplace.sk s ponukou mobilných telefónov a pestrého príslušenstva, zabezpečuje po-záručný servis a výkup mobilných telefónov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3471049  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€/mesiac - 1000 EUR = základná zložka mzdy/mesiac + provízie z predaja