Zvárači/zámočníci Rakúsko, Nemecko, Holandsko

Mgr. Martina Sojková OCCASIO

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
19

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre obchodných partnerov hľadáme zámočníkov/zváračov /kumulovaná funkcia/ so skúsenosťami.
Potrebné certifikáty 111, 135, 136, 138, 141

Väčšinou sa jedná o zváranie rúr, potrubia, zámočnícke práce. Ale aj konštrukcie a plechy.

Priebežne chodia nové a nové ponuky.

Bližšie info ohľadom platu a nástupu poskytneme mailom alebo telefonicky.

Plat na zmluvu cca 13 - 15 € brutto + ubytovanie+ príplatky za nadčasy, diéty.
Alebo 13 - 15 € netto + ubytovanie.

Živnosť od 16 €/hod.

Práca je buď na živnosť alebo na slovenskú zmluvu alebo na nemeckú zmluvu.
Ubytovanie je poskytnuté stále. Zamestnanci majú hradené zamestnávateľom. Živnostníci si väčšinou hradia sami, ale o to majú vyššiu hodinovú sadzbu.

Pri každej konkrétnej ponuke sa dozviete podrobné informácie ohľadom výšky platu, ubytovanie, koľko osôb musí ovládať nemecký jazyk, kedy je nástup, na akú dlhú dobu je práca a pod.

Žiadame všetkých záujemcov, aby nám posielali životopisy v nemeckom alebo anglickom jazyku a certifikáty podľa možnosti v PDF. Ďakujeme

Ohľadom iných ponúk v príbuzenských odboroch sa informujte mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 222 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ako stredne veľká spoločnosť má vo svojej dlhodobej existencie vybudovanú silnú servisnú sieť. Skúsenosti získané v priebehu rokov pri dokončení rady projektov, revízií a odstávky v rôznych hospodárskych odvetviach sú základom ich dnešného výkonu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax je nutná. Pokiaľ nemáte platné certifikáty, pomôžeme vám ich obnoviť.
Znalosť nemeckého jazyka sa väčšinou vyžaduje.
Vodičský preukaz a auto výhodou /väčšinou v jednou aute cestuje partia/.

Sme registrovaná agentúra, ktorá sprostredkováva prácu, evidovaná na MPSVaR pod registračným číslom AA/2009/26684/10197/OISS a na základe živnostenského oprávnenia. Venujeme sa hlavne oblastiam ako gastronómia, poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Mgr. Martina Sojková - OCCASIO
Budovateľov 830
98101 Hnúšťa
ID: 1500424   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   19