Finančný sprostredkovateľ Senior

Mgr. Mária Hradiská - Finvia holding, a.s.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohoda
500 - 2 500 EUR/mesiacMzda je zložená z provízií, kvartálnych a ročných bonusov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

telefonická a osobná komunikácia s klientmi FINVIA
vybavovanie klientskych požiadaviek a servis klientov
komunikácia s bankami, poisťovňami a finančnými inštitúciami
audit (analýza ) produktov klienta

bohaté produktové portfólio
online klienti zo strany spoločnosti
online správa zmlúv
biometrické podpisovanie zmlúv
extra bonusy za individuálnu aj skupinovú produkciu
teambuildingové aktivity
atraktívni partneri (RE/MAX, TopReality, SME, Zoznam.sk,…)
skvelý affiliate partnerský program

Pozvaní na výberové konanie budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú požiadavky. Výberové konanie bude prebiehať v troch kolách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Organizačná schopnosť - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Tešíme sa na skúseného finančného sprostredkovateľa, ktorý:
- je pripravený na pozitívnu zmenu vo svojej kariére
- má prehľad v oblasti finančného sprostredkovania, poisťovníctva alebo bankovníctva
- má za sebou dokázateľnú prax – viac ako počet rokov je dôležité, čo si robil
- je tímovým hráčom s pozitívnym myslením a výbornou úrovňou komunikácie
- cíti, že obchod je to, v čom sa cíti doma
- je ochotný sa aj naďalej učiť a vzdelávať

Spoločnosť Finvia holding, a.s., sme technologicky inovatívnym lídrom vo svete finančného sprostredkovania. Klientom na Slovensku poskytujeme finančné služby transparentným, zrozumiteľným, ale predovšetkým časovo a finančne efektívnym spôsobom. Klientom, partnerom aj zamestnancom ponúkame možnosť pracovať s modernými nástrojmi, vďaka ktorým je celý proces realizácie produktu komfortnejší, zaujímavejší a najmä časovo efektívnejší. Gro našich služieb poskytujeme online, čomu sú prispôsobené technológie aj spôsob práce.
ID: 4096923  Dátum zverejnenia: 11.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac