Advokátsky koncipient

Mgr. Marek Hanic, advokát

Miesto práce
Štyndlova 13, Bratislava
800 EUR/mesiacIndividuálne pravidelné odmeny, ktoré budú závisieť len od Tvojej šikovnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude predovšetkým (Náplň práce, právomoci a zodpovednosti)
 poskytovanie komplexných právnych služieb vo všetkých oblastiach práva;
 stretnutia a rokovania s klientmi,
 príprava právnych stanovísk a analýz,
 príprava súdnych podaní, účasť na pojednávaniach,
 komunikácia so štátnymi inštitúciami,
 príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov,
 agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností.

Čo Ti ponúkame? (Zamestnanecké výhody, benefity)
 stabilné a príjemné pracovné prostredie
 priateľský prístup a osobné odborné vedenie skúseného advokáta
 príležitosť získať široké praktické skúsenosti v rôznych oblastiach práva
 zaujímavá a odborne náročná práca, ktorá Ťa posunie dopredu
 individuálne pravidelné odmeny, ktoré budú závisieť len od Tvojej šikovnosti

Chceš sa jedného dňa stať špičkovým advokátom, pracovať sám na seba a riešiť zaujímavé prípady pre ešte zaujímavejších klientov? Chceš začať ako advokátsky koncipient, ale nevyhovujú Ti veľké advokátske kancelárie? Chceš pochytiť zručnosti, ktoré má úspešný advokát mať a ktoré nezískaš čítaním kníh ani ťukaním do počítača? Si šikovný, ambiciózny a vieš pracovať samostatne? Chceš pracovať v príjemnom priateľskom prostredí v moderne zariadenej kancelárií? Tak potom možno hľadáme práve Teba!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť anglického slovom aj písmom výhodou
• dobré komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie,
• samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie a zodpovedný prístup,
• prax v advokátskej kancelárii je výhodou

Spoločnosť poskytujúca právne služby domácim a zahraničným klientom najmä v oblasti obchodného, občianskeho, správneho a rodinného práva.
ID: 4162135  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac