Servisný technik strojov - opravár

Mgr. Katarína Páleníková KARLYTECH (Karlytech - servis stavebných strojov)

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 500 EUR/mesiac10 Eur / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného samostatného kolegu na výpomoc pri oprave a servise malých a veľkých stavebnýuch strojov a zariadení rôznych svetových značiek. Ide o manuálnu prácu s technikou, kde výhodou je znalosť problematiky opráv stavebnej, príp. automobilovej mechanizácie. Po osvedčení ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu samolstatného servisného technika na zabezpečovanie opravy, údržby a servisu stavebných strojov a malej mechanizácie.

- telefon
- auto
- pc

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať e-mailom.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Prosím kontaktujte nás výhradne emailom nie telefonicky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

– technické vzdelanie výhodou
– prax v oblasti opráv a údržby strojov výhodou
- spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť
- ochota pracovať

Firma Karlytech zabezpečuje opravy a údržby stavebných strojov a stavebnej techniky rôznych značiek pre oblasť Nitra, Nitra a okolie. Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu pre túto oblasť. Ak máte záujem a chuť pracovať, neváhajte a kontaktujte nás.
ID: 3596413  Dátum zverejnenia: 6.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 500 EUR/mesiac10 Eur / hod