Office manager/predajca/Párty obchod BA - Tomašiková 50

Mgr. Jaroslav Kováč - KOVÁČ SERVIS

Miesto práce
Tomášikova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu v našom párty obchode na pozícií office manager, predajca v BA. Náplňou práce bude obsluha prevádzky párty obchodu, poradenstvo pri príprave detských osláv a osláv pre dospelých, príprava objednávok eshopu www.vsetkonaparty.sk, pridávanie nových produktov, administratívne práce (práca s PC , MS Word, MS Excell, Internet). Práca s balónmi a párty doplnkami. Pracovný čas Po-Pia od 10-17 a v sob. od 9-13. Mzda nástupná 1050 eur + 1% z predaja. Svoje životopisy spolu s fotografiou posielajte na [email protected].

odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
stabilný mesačný príjem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Sme firma zaoberajúca sa prenájmom detských atrakcií, usporadúvania eventov a detských osláv. Ďalej sa venujeme balónovým dekoráciám, predaju balónov a balónového príslušenstva a párty doplnkov na oslavy. Na párty doplnky a balóny máme vytvorený internetový obchod. www.vsetkonaparty.sk na prenájom zábavných atrakcií www.kovacservis.sk
ID: 3944710  Dátum zverejnenia: 7.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac