Obchodný reprezentant Dermacosmetic

Mgr. Ivana Hajnovičová Bradiaková DERMACOSMETIC

Požiarnicka 7 Detva, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj prestížnej profesionálnej lekárskej kozmetiky pre kozmetické salóny estetické lekárske centrá . Distribúcia produktov , starostlivosť o klienta Výzva - sme nová spoločnosť NUTNA znalosť trhu, mať vybudované vzťahy a silnú kreativitu rozbehnúť predaj na Slovensku. Divízia dermatologia a kozmetické salóny .

služobný automobil, telefón , základny plat a kvartálne bonusy za splnené ciele

Priortia uchádzači ktorí majú vzťahy s kozmetickými salonmi a estetickými centrami ..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vybudované vzťahy s majiteľkami kozmetických salónov , dermatologmi je výhodou - priorita samostatný obchodník ktorý rád rozvíja svoje zručnosti a schopnosti - je asertívny, nechýba mu kreativita a má pozitívny prístup k práci

Dermacosmetic je spoločnosť ktorá distribuuje výhradne certifikované lekárske a kozmetické prípravky pre dermatológiu a kozmetické salóny.
Prioritou spoločnosti je garantovať záruky bezpečnosti a účinnosti produtkov .
bližšie informácie: www.dermacosmetic.sk
ID: 2441648  Dátum zverejnenia: 6.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou