Recepčná/ý Penzión RAKI

Mgr. Imrich Rák - RAKI

Miesto práce
Kopčianska 82/D, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- check in/out hostí, fakturácia, komunikácia s hosťom, denný audit, uzávierky systémov, starostlivosť o čistotu na recepcii
- kompletná administratíva, vybavovanie korešpondencie
- poskytovanie informácií a riešenie problémov hostí
- pohotové reakcie na požiadavky klientov,
- ochota pracovať 12h - pracuje sa na smeny
- predchádzajúce skúsenosti z recepcie sú vítané ale práca je vhodná aj pre absolventa,
aktívna znalosť anglického jazyka je pre prácu na recepcii nutnosť.
- vo wellness centre ktoré je súčasťou hotela starostlivosť o hygienu, obsluha sáun, práca s pokladňou a zabezpečenie spokojnosti zákazníkov

- zaujímavá práca v mladom úzkom kolektíve 6 zamestnancov
- voľný vstup do do wellness centra hotela

V prípade záujmu o danú pozíciu pošlite žiadosť a životopis doplnený fotografiou na uvedenú e-mailovú adresu: dominika.silvova@penzion-bratislava-raki.comKONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch, Hoteliérstvo, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Pokladňa - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúce komunikačné schopnosti, príjemný vzhľad, zodpovedný prístup k práci,pozitívne myslenie, kreativita.

Penzión RAKI*** & WELLNESS je trojhviezdičkový penzión, ktorý sa nachádza v príjemnom, tichom prostredí iba 5 minút cesty od centra Bratislavy, 3 km od výstaviska Incheba Expo a na skok od Viedne a Budapešti. Svojim klientom ponúka vysoký štandard ubytovacích,stravovacích a relaxačných služieb.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Gwerkovej 9
851 04 Bratislava
ID: 2880690   Dátum zverejnenia: 6.12.2017