Asistent predaja

Mgr. Emília Čudejková

Miesto práce
RGB Liptov, Kamenné pole, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2022
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme šikovnú predavačku / šikovného predavača na plný úväzok do predajne s alkoholom a darčekovým tovarom. Náplň práce - starostlivosť o zákazníkov, práca s pokladňou, preberanie a dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty v predajni. Požadované schopnosti: príjemné vystupovanie a komunikácia s ľuďmi, iniciatívnosť, trpezlivosť, spoľahlivosť. Miesto výkonu práce: Kamenné pole, L. Mikuláš. Mzda: základ + príplatok za prácu cez víkend. Kontaktovať budeme iba vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Darčeková predajňa s alkoholom a sladkosťami
ID: 4362444  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac