Zamestnanec exekútorského úradu

Mgr. Angelika Slopovská, súdna exekútorka

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacPri pravidelne dobrých pracovných výsledkoch, zvýšenie mzdy už po skušobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Exekútorský úrad hľadá šikovného človeka s chuťou učiť sa a zdokonaľovať sa vo svojej práci. Predošlé skúsenosti v exekútorskom úrade sú výhodou, ale šikovný a ambiciózny absolvent so znalosťou práva je u nás tiež vítaný. Do nášho tímu chceme človeka, ktorý bude lojálny, zodpovedný, vnímavý a schopný efektívne pracovať a komunikovať so stránkami, súdmi, bankami a inými inštitúciami.
Ponúkame príjemné a priateľské pracovné prostredie v úrade úspešne pôsobiacom na území SR už vyše 20 rokov.
Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť energicky pustiť sa do práce a zažiť potešenie z ocenenia za dobré výsledky, tak nás neváhajte kontaktovať. Vybraným uchádzačom sa obratom ozveme a tým, ktorí kritériá nespĺňajú sa vopred ospravedlňujeme.

Náplň práce:

- administratívne práce spojené s komunikáciou so súdmi, úradmi a účastníkmi exekučného konania
- lustrácia hnuteľného a nehnuteľného majetku
- spracovávanie dokumentov cez elektronickú schránku - (slovensko.sk) -
- práca s údajmi v internom programe / EXEKÚTOR/ vedenie spisovej dokumentácie
- exekúcie v teréne

Úspešný kandidát/kandidátka sa môže tešiť na:

- perspektívu dlhodobého zamestnania v etablovanom exekútorskom úrade s dlhoročnými skúsenosťami
- vzdelávanie v odbore
- priateľský kolektív
- pri dosahovaní požadovaného výkonu, nadštandardné benefity a pravidelné zvyšovanie mzdy
- poldňové voľno v deň narodenín
- občerstvenie

Ak Vás ponuka zaujala a máte chuť energicky pustiť sa do práce a zažiť potešenie z ocenenia za dobré výsledky, tak nás neváhajte kontaktovať. Vybraným uchádzačom sa obratom ozveme, ostatným sa vopred ospravedlňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRÁVO

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Na pozíciu "Administratívny pracovník/pracovníčka exekútorského úradu" požadujeme:
- vedomosti v oblasti práva
- schopnosť samostatnej práce pod vedením
- pracovitosť a húževnatosť
- administratívne schopnosti, ochotu učiť sa a zdokonalovať
- zodpovedný prístup k práci a lojalitu
- šikovný, ambiciózny a učenlivý absolvent je vítaný

Exekútorský úrad so sídlom v Bratislave úspešne fungujúci 20 rokov.

Adresa spoločnosti

Exekútorský úrad - Mgr. Angelika Slopovská
Nam. SNP 13
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3741970  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac