Obchodný zástupca/dealer pre ANDREA MARTINY

Mgr. Andrea Stuchlíková - AST DESIGN

Slovensko, Česko, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiacodmeny a bonusy, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stretnutia a starostlivosť o zákazníkov ANDREA MARTINY v rámci ČR a SR.

- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- počítač
- motivujúci systém finančného hodnotenia
- zaškolenie a profesionálne tréningy na podporu predajných, vyjednávacích a komunikačných schopností
- možnosť pracovať na svojo osobnom a profesijnom raste a rozvoji
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- príspevok na stravovanie
- zvýhodnený paušál pre rodinných príslušníkov
- teambuilding

Prosíme uchádzačov o preposlanie životopisu v Slovenskom jazyku na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-pozícia vhodná pre záujemcov z Trenčína a blízkeho okolia
-schopnosť komunikovať a budovať vzťahy so zákazníkmi
-zodpovednosť
-nadšenie
-flexibilita
-samostatnosť
-pozitívny prístup ku zmenám
-predpoklady pre profesiu obchodníka overené praxou alebo vôľu naučiť sa ich
-čistý register trestov

Dcérska firma spoločnosti AST Design, ktorá sa zaoberá výrobou odevov značky ANDREA MARTINY.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4247798  Dátum zverejnenia: 27.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac