Hľadáme šikovných obchodníkov v oblasti realít

MGM & partners s.r.o.

Miesto práce
Vysokoškolákov 8556/33b, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600€ + provízie z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť MGM pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov, preto ponúkame zázemie a istotu silného hráča, ktorý vie odovzdať svoje know-how skúseným obchodníkom, ale aj objaviť nový talent. Je jedno do ktorej kategórie patríš, rastieme a preto obsadzujeme viacero pozícií. Do nášho stabilného tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorý sa nebojí komunikovať a obchodovať, práve naopak, je to jeho silná stránka.

Tvoj pracovný čas bude napĺňať :
• práca na zaujímavých projektoch
• spravovanie portfólia pridelených klientov
• komunikácia s investormi, klientmi a ďalšími inštitúciami
• sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
• aktívne vyhľadávanie klientov a nehnuteľností
• prezentácia nehnuteľností klientom
• riešenie administratívnych podkladov súvisiacich s predajom nehnuteľností
• práca s našim interným systémom

* získaš peniaze zodpovedajúce tvojej snahe a šikovnosti, ktoré ti práca s fixným platom nemôže poskytnúť
* máme nastavený vysoko motivačný systém odmeňovania, ktorý ti poskytne finančnú slobodu
* predaj NOVOSTAVIEB a nových projektov
* flexibilná pracovná doba
* firemné raňajky, spoločné teambuildingové akcie
* poskytneme ti silnú marketingovú podporu
* priateľský "rodinný" kolektív
* vzdelávací systém MGM academy
* možnosť osobného a profesionálneho rastu

Vopred ďakujeme za záujem zaslať nám životopis, ideálne aj s fotkou. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať ohľadne termínu výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo a reality

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Potrebujeme človeka, ktorý uvažuje ako obchodník, je vytrvalý a ochotný na sebe pracovať. Človeka, ktorý má príjemné vystupovanie a dobre zvláda stres.

Sme REALITNÉ CENTRUM s bohatými skúsenosťami a TISÍCKAMI reálnych klientov a nehnuteľností. Od roku 1997 mútime vody realitného biznisu a taktiež sme v predsedníctve Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska. Vydali sme Realitnú príručku, ktorá širokej verejnosti pomáha orientovať sa vo svete realít a ročne preškolíme tisícku študentov v našom unikátnom projekte Realitný vodičák.

Viac informácií získaš na www.realityMGM.sk

NÁŠ TÍM JE NAŠA RODINA. Vzájomne sa podporujeme, učíme, spolupracujeme a zarábame :) .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MGM & partners
Vysokoškolákov 8556
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Smiešková
Tel.: +421903866686
E-mail: poslať životopis
ID: 3617687   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600€ + provízie z obratu